Javascript Timer (2.0.0-beta2) - en to sv translation catalogue (34 entries)

en: Message
sv: Meddelande

en: Settings
sv: Inställningar

en: 1 hour
sv: 1 timme

en: 1 minute | @count minutes
sv[0]: 1 minut
sv[1]: @count minuter

en: 1 hour | @count hours
sv[0]: 1 timme
sv[1]: @count timmar

en: 1 day | @count days
sv[0]: 1 dag
sv[1]: @count dagar

en: Up
sv: Upp

en: 1 day
sv: 1 dag

en: 1 year
sv: 1 år

en: Down
sv: Ned

en: 1 month
sv: 1 månad

en: 1 second
sv: 1 sekund

en: @count seconds
sv: @count sekunder

en: 1 minute
sv: 1 minut

en: @count minutes
sv: @count minuter

en: @count hours
sv: @count timmar

en: @count days
sv: @count dagar

en: @count months
sv: @count månader

en: @count years
sv: @count år

en: 1 second | @count seconds
sv[0]: 1 sekund
sv[1]: @count sekunder

en: 1 year | @count years
sv[0]: 1 år
sv[1]: @count år

en: 1 month | @count months
sv[0]: 1 månad
sv[1]: @count månader

en: Clock type
sv: Klockformat

en: Javascript Timer admin settings may not contain single quotes(').
sv: Administrationsinställningar för JavaScript Timer får inte innehålla enkla citationstecken (').

en: A module which creates javascript timers.
sv: En modul som skapar tidtagare i JavaScript.

en: Javascript timer api
sv: API för tidtagare i JavaScript

en: Javascript timer
sv: Tidtagare i JavaScript

en: Clock widget
sv: Gränssnittskomponent för klocka

en: 12-hour plain text
sv: 12-timmar - ren text

en: 24-hour plain text
sv: 24-timmar - ren text

en: Timer widget
sv: Gränssnittskomponent för tidtagare

en: Configure Javascript timer widgets and settings.
sv: Konfigurera gränssnittskomponenter och inställningar för tidtagare i JavaScript.

en: Redirect path
sv: Sökväg för omdirigering

en: Available replacement values are: %day%, %month%, %year%, %dow%, %moy%, %years%, %ydays%, %days%, %hours%, %mins%, and %secs%.
sv: Tillgängliga ersättningsvärden är: %day%, %month%, %year%, %dow%, %moy%, %years%, %ydays%, %days%, %hours%, %mins%, och %secs%.
