Javascript Timer (2.0.0-beta2) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Message
ta: செய்தி

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: 1 hour | @count hours
ta[0]: 1 மணி
ta[1]: @count மணிக்கூர்

en: 1 day | @count days
ta[0]: 1 நாள்
ta[1]: @count நாட்கள்

en: Up
ta: மேல்

en: 1 year
ta: 1 வருடம்

en: 1 month
ta: 1 மாதம்

en: 1 minute
ta: 1 நிமிடம்

en: @count months
ta: @count மாதங்கள்

en: 1 year | @count years
ta[0]: 1 வருடம்
ta[1]: @count வருடங்கள்

en: 1 month | @count months
ta[0]: 1 மாதம்
ta[1]: @count மாதங்கள்
