Javascript Timer (2.0.0-beta2) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Message
te: సందేశం

en: Settings
te: అమరికలు

en: 1 hour
te: 1 గంట

en: 1 hour | @count hours
te[0]: 1 గంట
te[1]: @count గంటలు

en: 1 day | @count days
te[0]: 1 రోజు
te[1]: @count రోజులు

en: 1 day
te: 1 రోజు

en: 1 year
te: 1 సంవత్సరం

en: 1 minute
te: 1 నిమిషం

en: @count hours
te: @count గంటలు

en: @count days
te: @count రోజులు

en: @count months
te: @count నెలలు

en: 1 year | @count years
te[0]: 1 సంవత్సరం
te[1]: @count సంవత్సరాలు

en: 1 month | @count months
te[0]: 1 నెల
te[1]: @count నెలలు
