Javascript Timer (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Message
vi: Thông điệp

en: Settings
vi: Thiết lập

en: 1 hour
vi: 1 giờ

en: Up
vi: Lên

en: 1 day
vi: 1 ngày

en: 1 year
vi: 1 năm

en: Down
vi: Xuống

en: 1 month
vi: 1 tháng

en: 1 minute
vi: 1 phút

en: @count hours
vi: @count giờ

en: @count days
vi: @count ngày

en: @count months
vi: @count tháng

en: Clock
vi: Đồng hồ
