Javascript Timer (8.x-1.2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Message
ar: الرسالة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Up
ar: اعلى

en: Down
ar: أسفل

en: 1 minute
ar: دقيقة واحدة

en: Redirect path
ar: إعادة توجيه المسار
