Javascript Timer (8.x-1.3) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Message
kk: Хабарлама

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: 1 hour
kk: 1 сағат

en: 1 day
kk: @count күн

en: 1 year
kk: @count жыл

en: @count hours
kk: @count сағат

en: @count days
kk: @count күн

en: @count years
kk: @count жыл
