jsTree menu (2.0.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Help
be: Дапамога

en: Default
be: Прадвызначана

en: Menu
be: Меню

en: Blocks
be: Блокі
