jsTree menu (2.1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: Help
id: Bantuan

en: Default
id: Bawaan

en: Automatic
id: Otomatis

en: Blocks
id: Blok
