jsTree menu (2.1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Help
ru: Справка

en: Default
ru: По умолчанию

en: Menu
ru: Меню

en: Icon settings
ru: Настройка иконок

en: Automatic
ru: Автоматически

en: Blocks
ru: Блоки
