jsTree menu (8.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: General settings
es: Ajustes generales

en: Help
es: Ayuda

en: Default
es: Por defecto

en: Menu
es: Menú

en: Automatic
es: Automático

en: Blocks
es: Bloques
