jsTree menu (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Help
is: Hjálp

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Menu
is: Valmynd

en: Blocks
is: Blokkir
