jsTree menu (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Help
ca: Ajuda

en: Default
ca: Per defecte

en: Menu
ca: Menú

en: Automatic
ca: Automàtic

en: Blocks
ca: Blocs
