jsTree menu (8.x-1.1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: General settings
de: Allgemeine Einstellungen

en: Help
de: Hilfe

en: Default
de: Standard

en: Menu
de: Menü

en: Icon settings
de: Symboleinstellungen

en: Automatic
de: Automatisch

en: Blocks
de: Blöcke
