jsTree menu (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Automatic
kn: ಸ್ವಯಂಚಾಲಿತ

en: Blocks
kn: ಇಟ್ಟಿಗೆಗಳು
