Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (8.x-2.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: None
bn: একটিও নয়

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Save translations
bn: অনুবাদ সংরক্ষণ করুন

en: Save language
bn: ভাষা সংরক্ষণ কর
