Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (8.x-2.0-alpha1) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Search
he: חיפוש

en: None
he: ללא

en: Save
he: שמירה

en: Background Color
he: צבע רקע

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Filter
he: סינון

en: Media
he: מדיה

en: Your settings have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Multilingual options
he: אפשרויות רב לשוני

en: No title
he: ללא כותרת

en: Save translations
he: שמירת תרגום

en: Save language
he: שמירת שפה

en: Image style: @style
he: סגנון תמונה: @style

en: Save and publish
he: שמירה במצב מפורסם

en: Save and manage fields
he: שמירה ומעבר לניהול שדות

en: Save and keep published
he: לשמור ולהשאיר במצב מפורסם
