Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (8.x-2.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Search
mg: Karoka

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Filter
mg: Sivana
