Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (8.x-2.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Search
ca: Cerca

en: None
ca: Cap

en: Save
ca: Desa

en: Text Color
ca: Color del text

en: Background Color
ca: Color del fons

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Filter
ca: Filtra

en: Media
ca: Multimèdia

en: Do nothing
ca: No facis res

en: Your settings have been saved.
ca: Les vostres preferències han estat desades.

en: Multilingual options
ca: Opcions multilingües

en: No title
ca: Sense títol

en: Save translations
ca: Desa les traduccions

en: Save language
ca: Desa la llengua

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Image style: @style
ca: Estil de la imatge: @style

en: Save and publish
ca: Desa i publica

en: Save and manage fields
ca: Desa i gestiona els camps

en: Save and keep published
ca: Desa i mantingues publicat
