Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (8.x-2.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Search
sq: Kërko

en: Save
sq: Ruaj

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Filter
sq: Filtri

en: Save translations
sq: Ruaj përkthimet

en: Save language
sq: Ruaj gjuhën
