Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (8.x-2.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Search
sv: Sök

en: None
sv: Ingen

en: Save
sv: Spara

en: Text Color
sv: Textfärg

en: Background Color
sv: Bakgrundsfärg

en: Unknown
sv: Okänd

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Filter
sv: Filtrera

en: Do nothing
sv: Gör ingenting

en: Your settings have been saved.
sv: Dina inställningar har sparats.

en: No title
sv: Ingen titel

en: Save translations
sv: Spara översättningar

en: Save language
sv: Spara språk

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Image style: @style
sv: Bildstil: @style

en: Save and publish
sv: Spara och publicera

en: Save and manage fields
sv: Spara och hantera fält

en: Juicebox Javascript Library
sv: Juicebox Javascript bibliotek

en: Juicebox Gallery
sv: Juicebox galleri

en: Save and keep published
sv: Spara och behåll publicerad

en: Adjust global Juicebox settings.
sv: Justera globala inställningar för Juicebox.

en: Configure global Juicebox options
sv: Konfigurera globala Juicebox alternativ

en: The strings have been saved
sv: Strängarna har sparats
