Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (8.x-2.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Search
uk: Пошук

en: None
uk: Немає

en: Save
uk: Зберегти

en: Text Color
uk: Колір тексту

en: Background Color
uk: Колір тла

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Filter
uk: Фільтр

en: Media
uk: Медіа

en: Do nothing
uk: Нічого не робити

en: Your settings have been saved.
uk: Налаштування були успішно збережені.

en: Multilingual options
uk: Параметри багатомовності

en: No title
uk: Без заголовка

en: Save translations
uk: Зберегти переклади

en: Save language
uk: Зберегти мову

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Original Image
uk: Оригінальне зображення

en: Image style: @style
uk: Стиль зображення: @style

en: Save and publish
uk: Зберегти та опублікувати

en: Save and manage fields
uk: Зберегти й продовжити керування полями

en: Save and keep published
uk: Зберегти та залишити опублікованим
