Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (8.x-2.0-alpha3) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Search
am: ፈልግ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Save language
am: ቋንቋውን አስቀምጥ
