Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (8.x-2.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: None
ug: يوق

en: Background Color
ug: تەگلىك رەڭگى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Media
ug: مېدىيا

en: Your settings have been saved.
ug: تەڭشەشلىرىڭىز ساقلاندى.
