Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (8.x-2.0-alpha4) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Search
cs: Hledat

en: None
cs: Žádné

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Filter
cs: Filtr

en: Media
cs: Média

en: Your settings have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: No title
cs: Bez nadpisu

en: Save translations
cs: Uložit překlady

en: Save language
cs: Uložit jazyk

en: Image scale
cs: Měřítko obrázku

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Image style: @style
cs: Styl obrázku: @style

en: Save and publish
cs: Uložit a zveřejnit

en: Upscale
cs: Zvětšit

en: Save and manage fields
cs: Uložit a spravovat pole

en: Save and keep published
cs: Uložit a ponechat publikované
