Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (8.x-2.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Search
gl: Buscar

en: None
gl: Ningún

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Text Color
gl: Cor do texto

en: Background Color
gl: Cor de fondo

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Filter
gl: Filtro

en: Media
gl: Medios

en: Do nothing
gl: Non facer nada.

en: Your settings have been saved.
gl: Os axustes foron gardados.

en: Multilingual options
gl: Opcións multi idioma

en: No title
gl: Sen título

en: Save translations
gl: Gardar as traduccións

en: Save language
gl: Gardar o idioma

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Image style: @style
gl: Estilo de imaxe: @style

en: Save and manage fields
gl: Gardar e xestionar campos
