Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (8.x-2.0-alpha4) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: None
km: គ្មាន

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Filter
km: តម្រង

en: Media
km: មេឌៀ

en: Your settings have been saved.
km: ការ​កំណត់​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​រក្សាទុក ។

en: Save translations
km: រក្សាទុកការបកប្រែ​

en: Save language
km: រក្សាទុក​ភាសា

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)

en: Image style: @style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព ៖ @style
