Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (8.x-2.0-alpha4) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Search
ku: گەڕان

en: None
ku: هیچ

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Save translations
ku: وه‌رگێڕان پاشه‌ که‌وت بکه‌

en: Save language
ku: زمان پاشه‌که‌وت بکه‌

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Image style: @style
ku: شێوازی وێنە:‌ @style
