Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (8.x-2.0-alpha4) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Search
mn: Хайх

en: None
mn: Байхгүй

en: Save
mn: Хадгалах

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Save translations
mn: Орчуулгыг хадгалах

en: Save language
mn: Хэлийг хадгалах
