Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (8.x-2.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (28 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Search
pl: Szukaj

en: None
pl: Brak

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Text Color
pl: Kolor tekstu

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Filter
pl: Filtr

en: Do nothing
pl: Nie nie rób

en: Your settings have been saved.
pl: Twoje ustawienia zostały zachowane.

en: Multilingual options
pl: Opcje obsługi wielojęzyczności

en: No title
pl: Brak tytułu

en: Save translations
pl: Zapisz tłumaczenia

en: Save language
pl: Zapisz ustawienia języka

en: Image scale
pl: Skalowanie obrazu

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Original Image
pl: Oryginalny obrazek

en: Image style: @style
pl: Styl obrazków: @style

en: Save and publish
pl: Zapisz i publikuj

en: Upscale
pl: Skalowanie w górę

en: Save and manage fields
pl: Zapisz i zarządzaj polami

en: Save and keep published
pl: Zapisz i wciąż publikuj

en: Image scale and crop
pl: Skalowanie i przycinanie obrazu

en: Effect settings
pl: Ustawienia efektu
