Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (8.x-2.0-alpha5) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Background Color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Do nothing
kn: ಏನನ್ನೂ ಮಾಡಬೇಡ

en: No title
kn: ಯಾವುದೆ ಶೀರ್ಷಿಕೆ ಇಲ್ಲ

en: label
kn: ಲೇಬಲ್
