Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (8.x-2.0-alpha5) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Search
ps: لټون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Filter
ps: چاڼ

en: Media
ps: رسنۍ

en: Save translations
ps: ژباړې خوندي کول

en: Save language
ps: ژبه خوندي کول
