Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (8.x-2.0-alpha6) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Search
ast: Guetar

en: None
ast: Nengún

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Filter
ast: Filtru

en: Your settings have been saved.
ast: Guardáronse les tos preferencies.
