Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (8.x-2.0-alpha7) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Search
eu: Bilatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Text Color
eu: Testuaren Kolorea

en: Background Color
eu: Atzealdearen (Background) Kolorea

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Your settings have been saved.
eu: Zure ezarpenak gordetu dira.

en: Multilingual options
eu: Eleaniztasun aukerak

en: No title
eu: Izenbururik ez

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Save translations
eu: Gorde itzulpenak

en: Save language
eu: Hizkuntza gorde

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Image style: @style
eu: Irudiaren tankera: @style

en: Save and publish
eu: Gorde eta argitaratu
