Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (8.x-2.0-alpha7) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Search
hr: Pretraga

en: None
hr: Nema

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Filter
hr: Pročisti

en: Media
hr: Mediji

en: Your settings have been saved.
hr: Vaše su postavke spremljene

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Save translations
hr: Spremi prijevode

en: Save language
hr: Spremi jezik

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Image style: @style
hr: Stil slike: @style
