Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (8.x-2.0-alpha7) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Search
te: వెతుకు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Field
te: ఖాళీ

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Unknown
te: తెలియని

en: Filter
te: వడపోయి

en: Your settings have been saved.
te: మీ అమరికలని భద్రపరిచాం.

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -

en: Save translations
te: అనువాదాలని భద్రపరచండి

en: Save language
te: భాషని భద్రపరచు
