Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (8.x-2.0-alpha8) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
fil: Pangalagaan ang pagsasaayos

en: Search
fil: Hanapin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Filter
fil: Salain

en: Save translations
fil: Pangalagaan ang pag-sasaling-wika

en: Save language
fil: Pangalagaan ang wika
