Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (8.x-2.0-alpha8) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Search
is: Leit

en: None
is: Engin

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Background Color
is: Bakgunnslitur

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Filter
is: Sía

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Your settings have been saved.
is: Stillingar þínar hafa verið vistaðar.

en: No title
is: Enginn titill

en: Save translations
is: Vista þýðingar

en: Save language
is: Vista tungumál
