Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (8.x-2.0-alpha8) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Search
lt: Paieška

en: None
lt: Joks

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Your settings have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: No title
lt: Be pavadinimo

en: Save translations
lt: Įrašyti vertimus

en: Save language
lt: Išsaugoti kalbą

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Original Image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style

en: Save and publish
lt: Išsaugoti ir publikuoti

en: Save and keep published
lt: Išsaugoti ir palikti publikuota
