Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (8.x-2.0-alpha9) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Search
af: Soek

en: None
af: Geen

en: Save
af: Stoor

en: Unknown
af: Onbekend

en: Filter
af: Filtreer

en: Save translations
af: Stoor vertalings

en: Save language
af: Stoor taal
