Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (8.x-2.0-alpha9) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Search
el: Αναζήτηση

en: None
el: Κανένα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Text Color
el: Χρώμα κειμένου

en: Background Color
el: Χρώμα φόντου

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Media
el: Μέσα

en: Your settings have been saved.
el: Οι ρυθμίσεις σας αποθηκεύτηκαν.

en: Save translations
el: Αποθήκευση μεταφράσεων

en: label
el: ετικέτα

en: Save language
el: Αποθήκευση γλώσσας

en: Image scale
el: Κλίμακα εικόνας

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)

en: Image style: @style
el: Στυλ εικόνας: @style

en: Save and publish
el: Αποθήκευση και δημοσίευση

en: Save and keep published
el: Αποθήκευση και διατήρηση δημοσίευσης
