Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (8.x-2.0-alpha9) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Search
pt: Pesquisar

en: None
pt: Nenhum

en: Label
pt: Etiqueta

en: Save
pt: Guardar

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: Filter
pt: Filtro

en: Your settings have been saved.
pt: As suas definições foram gravadas.

en: No title
pt: Sem título

en: Save translations
pt: Guardar traduções

en: Save language
pt: Guardar idioma

en: Image style
pt: Estilo da imagem

en: None (original image)
pt: Nenhuma (imagem original)

en: Image style: @style
pt: Estilo da imagem: @style
