Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (8.x-2.0-beta1) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Search
nn: Søk

en: None
nn: Ingen

en: Field
nn: Felt

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Filter
nn: Filtrer

en: Your settings have been saved.
nn: Innstillingane dine har vorte lagra

en: Save translations
nn: Lagre omsetjingar

en: Save language
nn: Lagre språk
