Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (8.x-2.0-beta1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Search
os: Агуырд

en: None
os: Нæйы

en: Field
os: Быдыр

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс
