Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (8.x-2.0-beta1) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Search
th: ค้นหา

en: None
th: ไม่มี

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Media
th: สื่อ

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: Save translations
th: บันทึกการแปล

en: Save language
th: บันทึกภาษา

en: Image style
th: ลักษณะของรูป

en: Save and publish
th: บันทึกและเผยแพร่

en: Save and keep published
th: บันทึกและเก็บไว้เผยแพร่
