Jumper (Jump Anywhere) (2.0.0) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: - None -
uk: - Немає -

en: Text
uk: Текст

en: Visibility
uk: Видимість

en: Background color
uk: Колір тла

en: Square
uk: Квадрат

en: Duration
uk: Тривалість

en: Red
uk: Червоний

en: Style
uk: Стиль

en: Lime
uk: Лимонний

en: Purple
uk: Пурпуровий

en: Blue
uk: Синій

en: Grey
uk: Сірий

en: Orange
uk: Помаранчевий

en: Offset
uk: Зміщення

en: Target
uk: Ціль

en: Round
uk: Округлення

en: Round 2
uk: Коло 2

en: Dark
uk: Темний

en: Visually hide the title text
uk: Візуально приховувати текст заголовку
