Jumper (Jump Anywhere) (2.0.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Text
gu: લખાણ

en: Visibility
gu: દ્રશ્યતા

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ

en: Duration
gu: સમયગાળો

en: Blue
gu: વાદળી
