Jumper (Jump Anywhere) (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: - None -
et: - Puudub -

en: Text
et: Tekst

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Background color
et: Taustavärv

en: Square
et: Ruut

en: Duration
et: Kestus

en: Red
et: Punane

en: Style
et: Stiil

en: Blue
et: Sinine

en: Offset
et: Nihe

en: Target
et: Siht

en: Round
et: Ümarda
