Jumper (Jump Anywhere) (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: - None -
be: - Нічога -

en: Text
be: Тэкст

en: Visibility
be: Бачнасць

en: Background color
be: Колер фона

en: Duration
be: Працягласць

en: Dark
be: Цёмная
