Jumper (Jump Anywhere) (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Text
eo: Teksto

en: Visibility
eo: Videbleco

en: Red
eo: Ruĝa

en: Blue
eo: Blua
