Jumper (Jump Anywhere) (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: - None -
id: - Tiada -

en: Text
id: Teks

en: Visibility
id: Visibilitas

en: Background color
id: Warna latar belakang

en: Square
id: Kotak

en: Duration
id: Durasi

en: Red
id: Merah

en: Style
id: Gaya

en: Blue
id: Biru

en: Grey
id: Abu-abu

en: Orange
id: Oranye

en: Offset
id: Letak

en: Round
id: Pembulatan
